IDEA MILAN …..

… IDEA to słowo, w którym jest potencjał. Piękne i pełne możliwości słowo. Każdy powinien mieć w życiu swoją ideę. A MILAN… bo Mediolan to jedna z najważniejszych stolic światowej mody, którą mam szczęście bardzo dobrze znać. Czuję się w tym mieście jak w domu. W nim znajduję i czerpię inspiracje. Zwłaszcza, że mam tam wielu kreatywnych, twórczych przyjaciół, którzy tak jak ja zajmują się modą, PR-em i wizerunkiem. A wymiana doświadczenia i wiedzy o najnowszych trendach jest w tym zawodzie niezwykle ważna. Z wieloma z nich współpracuję: z grafikami, artystami, właścicielami butików, specjalistami od designu, promocji, modelkami czy po prostu z ludźmi zakochanymi we Włoszech i ceniącymi dobry styl.

Znam Mediolan jak przysłowiową własną kieszeń. Wiem, gdzie zajrzeć, by znaleźć coś wartościowego, pięknego, niebanalnego i uniwersalnego. Tamtejsze galerie, targi czy sklepy z designem to miejsca, w których bywam regularnie. I nie zatrzymuję się z przekonaniem, że wiem już wszystko! Wciąż szukam kolejnych inspiracji! Bywam na spotkaniach biznesowych i eventach branżowych, by jeszcze lepiej poznać piękny, włoski świat. Chcę go przenosić w polskie realia. Jest o tyle łatwiej, że przecież Polacy kochają Włochów i wszystko, co włoskie: kuchnię, temperament, widoki, stroje.

Wierzę, że wykorzystując włoski potencjał i drzemiącą w nim siłę kreacji nowych idei, można zyskać świeże spojrzenie i znacznie poszerzać horyzonty. Dlatego też w mojej codziennej pracy nad kreowaniem stylu i wizerunku chętnie sięgam po coś , co pochodzi ze słynnych wybiegów i daje się wykorzystać do codziennego użytku. Coś, co dodaje odrobinę charakteru, ale nie wyróżnia ponad normę. To właśnie tam, w Mediolanie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i ustaleniami Klientów, dobieram większe elementy i dodające uroku detale, które ubogacają ich garderoby i… poprawiają samopoczucie! A dzięki najnowszym technologiom każdą decyzję podejmuję wspólnie z tym, który jest nią najbardziej zainteresowany.

Ja znalazłam swoją IDEĘ. Jest nią MEDIOLAN, a dokładnie praca w tym niesamowitym mieście!

Każdy, kto pełni funkcje publiczne, wykonuje zawód wymagający wystąpień czy wykonywania zadań reprezentacyjnych albo po prostu chce dobrze wyglądać, by dobrze się czuć wie, że odpowiednio wypracowany, zgodny z osobistymi preferencjami wizerunek nie tylko ma pozytywny wpływ na samopoczucie i dodaje pewności siebie, ale jest też ogromnym atutem w relacjach z otoczeniem.

Moja propozycja skierowana jest więc nie tylko (ale również!) do ludzi świata biznesu, prawa, medycyny, polityki, a nawet sportu czy kultury. Do wszystkich, którzy pełniąc społeczne i zawodowe role muszą dbać o to, jak są postrzegani, a… nie mają do tego głowy ani serca. Ale także do tych, którzy nie mają ochoty na zakupy. Zwłaszcza takie, które pozwolą im stopniowo i konsekwentnie budować garderobę ciekawą, niepowtarzalną, odpowiednią na każdą okazję i pasującą do osobowości.

Proponuję także cały wachlarz usług opartych na wiedzy i długoletnim doświadczeniu, które pomogą zbudować coś, co fachowcy określają terminem personal identity. Usług, które dadzą możliwość zbudowania spójnej całości – nie tylko kompleksowej identyfikacji wizualnej, ale również filozofii dotyczącej wizerunku konkretnej osoby i prowadzonej przez nią aktywności zawodowej czy publicznej.

Współpracuję z osobami zapracowanymi, które nie lubią biegania po butikach, nie przepadają za przymierzalniami i nie mają czasu, by dobierać coś nowego do tego, co już mają w swojej szafie. Z ludźmi, którzy mocno skupiają się na swojej pracy, ale nie zawsze wystarcza im energii, by dać jej odpowiednią oprawę. Z tymi, którzy zamawiając kolejne partie wizytówek i odsyłając kogoś na swoją stronę internetową są świadome, że przydałaby się im nieco świeża odsłona. Takimi, które chcą uniknąć wizerunkowych wpadek i w każdych okolicznościach wyglądać, prezentować się i promować odpowiednio do sytuacji. Zarówno na biznesowej kolacji, spotkaniu wyborczym, popołudniowym lunchu czy kawie z koleżanką. To ludzie, którzy chętnie przyjmą podpowiedź, jakie inne elementy wspierające ich relacje z otoczeniem wymagają liftingu.

Każdą współpracę rozpoczynam od analizy oraz poznania gustu i stylu danej osoby. Zarówno przy doborze garderoby, jak i przeglądzie pozostałych narzędzi komunikacji, stawiam na klasykę i jakość wykonania. Na sprawdzone marki, projektantów, programistów i grafików. Stopniowo i zgodnie z indywidualnymi preferencjami buduję image tak, by dawał on cały szereg możliwości na różne okazje. Pomagam budować wizerunek i tworzyć personal identity. Ubieram, nie przebieram.