Masz swój styl, pozycję na rynku i grono klientów, którzy ufają Tobie oraz Twojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi? Wiesz, że idziesz we właściwym kierunku i trzymasz ster w dłoniach. Ale brakuje Ci pewności, że to co robisz ma właściwą oprawę. A Ty sam – spójny, pasujący do Twojego stylu, osobowości i wykonywanego zawodu wizerunek.

A wizerunek to nie tylko świetnie skomponowany strój i ze smakiem dobrane dodatki. To także ogólne wrażenie, jakie zostawiasz po sobie kiedy wchodzisz i wychodzisz ze spotkania, gdy występujesz publicznie, przyjmujesz gości i klientów w swojej firmie, udzielasz wywiadu albo kurtuazyjnie wymieniasz wizytówkami na z pozoru tylko nieistotnym lunchu. W budowaniu relacji z otoczeniem istotne stają się drobiazgi, które tworzą całość i kompleksowy obraz Ciebie w oczach innych. Obraz, który daje postawy do czyjejś opinii o Tobie. A docelowo Twojej renomy, reputacji, marki…

Wychodzę z założenia, że każdy powinien zajmować się tym, w czym jest najlepszy. W czym ma największą wiedzę i doświadczenie, co jest jego pasją. Nie wszystko musi robić sam. Zwłaszcza jeśli chodzi o rzecz tak niemierzalną i subtelną, a jednak ważną i przekładającą się na ogólny efekt działalności, jak wizerunek i jego budowanie. Pracę nad nim warto oddać w ręce profesjonalistów. Zwłaszcza, że raz ale skrupulatnie i gruntownie dopracowany, będzie służyć długie lata.

Zadbam nie tylko o to, jak wyglądasz, ale również o to, jak się prezentujesz. Dobiorę oprawę – od wizytówek, przez stronę internetową, wydawnictwa, politykę kreowania wizerunku Ciebie i Twojej aktywności zawodowej. Zaproponuję rozwiązania, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat w Twoim zespole i w relacjach z otoczeniem, zwłaszcza zawodowym. Pomogę w relacjach z mediami. Zwrócę uwagę na to, jak mówisz, modulujesz głos, w jaki sposób występujesz przed audytorium czy kamerą. Wyłapię złe nawyki i pomogę wypracować ich dobre zamienniki, wykorzystując Twój naturalny sposób bycia, tak byś czuł, że jesteś we własnej skórze. Zwłaszcza, że media to środowisko, w którym pracowałam i które dobrze znam. Podobnie zresztą jak świat mody, budowania marki i kreowania wizerunku.

Jakie są efekty mojej pracy? Na swoim koncie mam zbudowaną od podstaw niezwykłą, klimatyczną i pełną pięknych, odpowiednio pokazanych miejsc, platformę internetową GoodPoland.com. Kierowałam też oddziałem opolskim telewizji publicznej, kreując od nowa markę TVP Opole. Zorganizowałam z niezwykłym pietyzmem pierwszy w historii Opola Charytatywny Bal Prezydencki, imprezę podczas której liczył się każdy, najdrobniejszy nawet detal czy z okazji obchodów 800-lat miasta event, którym było Magiczne Powitanie Wakacji w kierowanym przez mnie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

Dbałam o wizerunek osób wykonujących szereg ważnych, wymagających odpowiedniej oprawy, wolnych zawodów: notariuszy, adwokatów, księgowych, lekarzy, osób publicznych.

Wszystko to z dużym powodzeniem robiłam przez kilka minionych lat. Zaufaj mi więc i zdaj się na mnie oraz zespół ludzi, z którymi od lat pracuję. Dziennikarzy, fotografów, speców od wystąpień publicznych, przekazu, PR czy organizacji eventów. To moja ekipa od zadań specjalnych, która daje mi pewność pracy z fachowcami. A tym, z którymi pracuję, gwarancję jakości. Pamiętaj, że za sukcesem największych najczęściej stoi cały sztab ludzi. Liczy się nie tylko ich geniusz i pracowitość, ale też umiejętność, z jaką dobierają sobie współpracowników.