Historia lubi zatoczyć koło. Znów przyszedł czas na Mediolan!

Moje zawodowe życie przez 13 lat skupiało się na fashion & design, PR oraz szeroko rozumianym kreowaniu wizerunku. Na początku zajmowałam się modą wielkich marek, ale nie tylko jako ktoś, kto jej elementy wykorzystuje do ubogacania garderoby swoich klientów. Popularyzowałam także wiedzę na jej temat oraz budowałam kontakty handlowe z domami mody i poszczególnymi markami. Dlatego mam na swoim koncie nie tylko długoletnie relacje z ceniącymi dobrze dobrane stroje klientami, doskonałymi butikami oraz domami mody, ale również książkę „Esencja mody”, która w prosty i pełen ciekawostek sposób wprowadza w świat wielkich projektantów.

Bogate doświadczenie z tym związane sprawiło, że kolejnym, naturalnym dla mnie krokiem była praca nad kompleksowym kreowaniem wizerunku. Współpracowałam z osobami wykonującymi wolne zawody, menadżerami stojącymi na czele dużych firm i osobami publicznymi. Dbałam, by to jak wyglądają, jak się prezentują i jak komunikują się z otoczeniem było spójną, konsekwentną, dobrze przemyślaną całością. Byłam m.in. doradcą prezydenta Opola ds. kultury i public relations. W tej roli współpracowałam ze wszystkimi instytucjami kultury, pomagając im w poszukiwaniu ciekawych strategii. Ale też wspierałam osobę zajmującą jedno z najbardziej eksponowanych stanowisk.

Jako dyrektor TVP3 Opole dbałam z kolei o jakość emitowanych i wprowadzanych przeze mnie nowych programów. Dużo uwagi poświęciłam również na zmianę wizerunku stacji. Prowadziłam jej kampanię promocyjną i kształtowałam image załogi dbając o najmniejszy detal i wykorzystując „myślenie obrazem”.

Ale dbałam również o odpowiedni wizerunek tych, którzy nie pełnili funkcji publicznych i nie mieli związku czy kontaktów z mediami. Doradzałam i pomagałam osobom, które po prostu cenią sobie dobrze skrojone, klasyczne i nie tylko, ponadczasowe stroje – odpowiednie do pracy, na biznesowy lunch, popołudniową kawę z koleżankami, do kina albo po prostu wypad za miasto. A przy tym wiedzą, że to, jak widzi ich otoczenia, przekłada się na ich holistyczny obraz rzutujący również na kwestie zawodowe. Wiedzą, że wizerunek jest i powinien być jeden, taki sam i jakiś.

Każdej z moich dotychczasowych aktywności zawodowych więcej uwagi poświęciłam na BeataPolaczek.com

Dziś oferuję cały pakiet swoich umiejętności i doświadczenia. Korzystam z wiedzy, kontaktów i kwalifikacji, by dopasować wizję i zewnętrzny obraz konkretnej osoby do pełnionej przez nią roli społecznej, zawodowej, a także do charakteru, własnego stylu czy gustu. Kreuję i dbam o wizerunek. Pomagam też w przygotowaniach do wystąpień publicznych czy telewizyjnych. Zajmuję się klientem tak, by miał przekonanie, że to co robi, jak wygląda i jak postrzegają go inni jest spójną całością, która pracuje na jego korzyść.